Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivë e Këshillit të Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Kabineti
 
Florjon Mima - Ministėr i Ekonomisė, Tregtisė dhe Energjetikės
Tel:
E-mail:
 Curriculum Vitae
Halim Kosova - Ministėr i Shėndetėsisė
Tel:
E-mail:
 Curriculum Vitae
Spiro Ksera - Ministėr i Punės, Ēėshtjeve Sociale dhe Shanceve tė Barabarta
Tel: +355 4 2228340
E-mail: sksera@mpcs.gov.al
 Curriculum Vitae
Genc Ruli - Ministėr i Bujqėsisė, Ushqimit dhe Mbrojtjes sė Konsumatorit
Tel: +355 4 2232796
E-mail: genc.ruli@mbumk.gov.al
 Curriculum Vitae
Visar Zhiti - Ministėr i Turizmit, Kulturės, Rinisė dhe Sporteve
Tel:
E-mail:
 Curriculum Vitae
Fatmir Mediu - Ministėr i Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit tė Ujėrave
Tel: +355 4 2270630
E-mail: fmediu@moe.gov.al
 Curriculum Vitae
Genc Pollo - Ministėr pėr Inovacionin dhe Teknologjinė e Informacionit dhe tė Komunikimit
Tel: +355 4 2277306
E-mail: gpollo@km.gov.al
 Curriculum Vitae
Zevendes Ministrat


   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave